Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

tipy

aktualizováno 
Na Nový rok čtvrt hodiny po půlnoci připravili zastupitelé Ronova nad Doubravou spolu s místními Junáky slavnostní ohňostroj.
Na Nový rok čtvrt hodiny po půlnoci připravili zastupitelé Ronova nad Doubravou spolu s místními Junáky slavnostní ohňostroj.

SPOLEČNÉ PŘIVÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU

Kulturní dům Dubina v Pardubicích pořádá první den nového roku od 14.30 na Pernštýnském náměstí přivítání nového tisíciletí. Po krátkém kulturním programu si budou moci zájemci pustit balónky s přáními do nového milénia. Zakoupením přáníčka přispěje každý návštěvník na nákup hraček a pomůcek pro děti na dětském oddělení Nemocnice Pardubice.

VÝSTAVA BETLÉMŮ

Výstava Betlémů ve výstavní síni Dělnického domu v České Třebové bude naposledy přístupná dnes a poté v pondělí prvního ledna od 13 do 17 hodin.

SPOJIL BUDE SLAVIT

Na první novoroční den připravili radní ve Spojile u Pardubic pro všechny místní občany společné přivítání nového roku. Od 17 hodin bude hrát dechovka a připraveno je i udílení čestných občanství obyvatelům Spojila. Královehradecký biskup Dominik Duka přijede při té příležitosti vysvětit obecní prapor.

VÝLET K PRAMENU CHRUDIMKY

Klub českých turistů Hlinsko pořádá dnes v pořadí již sedmnáctý ročník setkání turistů a přátel turistiky nazvané "Silvestr na Chrudimce", který se uskuteční u filipovského pramene Chrudimky v době od 13 do 15 hodin. Zájemci tam mohou vyrazit z Hlinska pěšky anebo na lyžích. Sraz pěších účastníků je v 11 hodin před Základní školou v Resslově ulici. Zpáteční doprava je zajištěna zvláštním autobusem, který odjíždí z Pasek v 15.15 hodin.

ZVLÁŠTNÍ NOVINY

Reprodukovaná a místní dechová hudba bude provázet pondělní slavnostní setkání občanů u Kulturního domu v Holicích. Pro toto setkání, které bude zakončené ohňostrojem, připravili radní zvláštní vydání novin pod názvem "Holice ve XX. století". Výtisk je letmým průřezem stoletím města Holic s poukazem na nejvýznamnější historické mezníky a nejdůležitější místní události.

TANEČNÍ ODPOLEDNE

Silvestrovské taneční odpoledne připravilo už na dnešek Pelclovo divadlo v Rychnově nad Kněžnou. K tanci budou hrát dechovka Oldřicha Štencla a skupina Tandem. Program začne ve 14 hodin, parket bude k dispozici do 22 hodin.

FANFÁRY V TÝNIŠTI

Nové tisíciletí otevřou v Týništi nad Orlicí fanfáry pozounérů. Součástí silvestrovského programu, který začne v neděli v 17.45 hodin na místním Mírovém náměstí, bude také ohňostroj.

SILVESTR S KOUZELNÍKEM

Zábavný předsilvestrovský program mohou dnes navštívit obyvatelé Nového Města nad Metují. Od 16 hodin budou v místním kině k vidění například účinkující ze základní umělecké školy, šermířská skupina Novica, taneční kroužek městského klubu, mistři rock´n´rollu sourozenci Ludwighovi z Náchoda či dechová hudba Stavostrojanka. V kouzelnické show vystoupí Duo Carlos, hostem večera bude imitátor Vladimír Hron. Součástí programu bude také dětská diskotéka a ohňostroj k pětistému výročí založení města.Nejčtenější

Pro rodinu se šesti dětmi vytvořili designéři v 3+kk moderní bydlení

Obývací pokoj po proměně: stále slouží jako kuchyň, obývák, jídelna, pracovna i...

Před patnácti lety si koupili starý domeček, čtyři roky jej opravovali. Tím však rodiče šesti dětí „skončili“, síly ani...

„Zámecký“ styl vyměnili po dvaceti letech za nadčasový. A jsou nadšeni

Kuchyňská linka je navržena a vyrobena na zakázku, pracovní deska je z lamina,...

Radka a Miroslav si před takřka dvaceti lety navrhli a zařídili dům podle svých představ. Nedávno se rozhodli vyměnit...Dříve ustájení koní v Praze. Dnes skvěle opravený sen mladého muže

Pracovat, přijímat návštěvy a občas přenocovat, to byly požadavky pro...

Pracovat, přijímat návštěvy a občas přenocovat, to byly požadavky pro architekta Jana Beka od mladého muže, který se...

Bydlí na střeše činžáku. Luxusní byt mají vedle výtahové strojovny

Dvě stě padesát metrů čtverečních luxusního bydlení s výhledy na staveniště a...

Dva roky slouží majitelům přístavba na střeše vysokého městského činžáku v centru Bejrútu. Byt, v kterém je minimum...

Byt pro mladou dívku, dvě kočky a robota si vyžádal odolné materiály

Kuchyň s obývacím pokojem propojuje jednolitý dřevěný dekor podlahy. Prostor...

Každodenní dojíždění za prací do Prahy bylo únavné. Také platit nájemné v době, kdy měsíční splátky hypotéky nebyly o...

Další z rubriky

Moderátor Pavel Cejnar si postavil svůj sen: dům pro rodinu pod hradem

Pavel Cejnar si z každého natáčení pořadu Jak se staví sen odnášel nějakou...

Pavel Cejnar vešel do povědomí veřejnosti, když coby veselý moderátor vnášel humor a nadsázku do televizního pořadu Jak...

Dana s Radkem mají dům zalitý úžasným světlem díky slunečnímu trychtýři

Klidová ložnicová část s nezbytným zázemím je vyzdvižena do druhého patra,...

Dana a Radek chtěli rodinný dům, který by dobře sloužil jejich čtyřčlenné rodině, přáli si maximálně otevřený obytný...

Kouzelný Nový Svět v Praze je hodně drahý luxus pro mile divné lidi

Nový Svět získal své jméno proto, že stál mimo Hradčany, které byly městem od...

Nový svět má atmosféru středověku a je to místo, kde se vám poměrně snadno přihodí, že tu i v pravé poledne budete...

Najdete na iDNES.cz