Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

tipy

aktualizováno 
Na Nový rok čtvrt hodiny po půlnoci připravili zastupitelé Ronova nad Doubravou spolu s místními Junáky slavnostní ohňostroj.
Na Nový rok čtvrt hodiny po půlnoci připravili zastupitelé Ronova nad Doubravou spolu s místními Junáky slavnostní ohňostroj.

SPOLEČNÉ PŘIVÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU

Kulturní dům Dubina v Pardubicích pořádá první den nového roku od 14.30 na Pernštýnském náměstí přivítání nového tisíciletí. Po krátkém kulturním programu si budou moci zájemci pustit balónky s přáními do nového milénia. Zakoupením přáníčka přispěje každý návštěvník na nákup hraček a pomůcek pro děti na dětském oddělení Nemocnice Pardubice.

VÝSTAVA BETLÉMŮ

Výstava Betlémů ve výstavní síni Dělnického domu v České Třebové bude naposledy přístupná dnes a poté v pondělí prvního ledna od 13 do 17 hodin.

SPOJIL BUDE SLAVIT

Na první novoroční den připravili radní ve Spojile u Pardubic pro všechny místní občany společné přivítání nového roku. Od 17 hodin bude hrát dechovka a připraveno je i udílení čestných občanství obyvatelům Spojila. Královehradecký biskup Dominik Duka přijede při té příležitosti vysvětit obecní prapor.

VÝLET K PRAMENU CHRUDIMKY

Klub českých turistů Hlinsko pořádá dnes v pořadí již sedmnáctý ročník setkání turistů a přátel turistiky nazvané "Silvestr na Chrudimce", který se uskuteční u filipovského pramene Chrudimky v době od 13 do 15 hodin. Zájemci tam mohou vyrazit z Hlinska pěšky anebo na lyžích. Sraz pěších účastníků je v 11 hodin před Základní školou v Resslově ulici. Zpáteční doprava je zajištěna zvláštním autobusem, který odjíždí z Pasek v 15.15 hodin.

ZVLÁŠTNÍ NOVINY

Reprodukovaná a místní dechová hudba bude provázet pondělní slavnostní setkání občanů u Kulturního domu v Holicích. Pro toto setkání, které bude zakončené ohňostrojem, připravili radní zvláštní vydání novin pod názvem "Holice ve XX. století". Výtisk je letmým průřezem stoletím města Holic s poukazem na nejvýznamnější historické mezníky a nejdůležitější místní události.

TANEČNÍ ODPOLEDNE

Silvestrovské taneční odpoledne připravilo už na dnešek Pelclovo divadlo v Rychnově nad Kněžnou. K tanci budou hrát dechovka Oldřicha Štencla a skupina Tandem. Program začne ve 14 hodin, parket bude k dispozici do 22 hodin.

FANFÁRY V TÝNIŠTI

Nové tisíciletí otevřou v Týništi nad Orlicí fanfáry pozounérů. Součástí silvestrovského programu, který začne v neděli v 17.45 hodin na místním Mírovém náměstí, bude také ohňostroj.

SILVESTR S KOUZELNÍKEM

Zábavný předsilvestrovský program mohou dnes navštívit obyvatelé Nového Města nad Metují. Od 16 hodin budou v místním kině k vidění například účinkující ze základní umělecké školy, šermířská skupina Novica, taneční kroužek městského klubu, mistři rock´n´rollu sourozenci Ludwighovi z Náchoda či dechová hudba Stavostrojanka. V kouzelnické show vystoupí Duo Carlos, hostem večera bude imitátor Vladimír Hron. Součástí programu bude také dětská diskotéka a ohňostroj k pětistému výročí založení města.Nejčtenější

Padesát let bydlí v jednom domě. Čtvrtá rekonstrukce stála 10 milionů

Dům prošel postupně několika rekonstrukcemi. Za poslední čtvrtou proměnou stojí...

Miloš Drapač se v malém dělnickém domku na Náchodsku narodil a dosud v něm žije. Dům prošel postupně třemi...

Z bývalého zámku Schwarzenbergů budou byty. Památkáři se dohodli

Vizualizace: dvůr získá uvnitř parkovou úpravu, vrátí se do něj i kašna s vodou.

V Praze je spousta vhodných pozemků pro bytovou výstavbu, a to nikoli jen zelených ploch či parkovišť. Ty některé...Oceněná kuchyň, z níž sálá pohoda francouzského venkova

Bílá barva vyšla majitelům jako jednoznačně nejlepší řešení, je nadčasová.

V interiéru nového rodinného domu kousek od Nitry se mladému páru podařilo vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Z jejich...

Z uličního „trpaslíka“ vznikl moderní dům, který oživila žlutá barva

Okno ve štítové stěně sousedního objektu muselo být zachováno, proto nebylo...

Dům se špatnou dispozicí i špatným stavem konstrukcí a nedostatkem obytného prostoru či dvojgaráž na zahradě, kam se...

Lubor s Helenou si navrhli bungalov, sedlovou střechu nařídili úředníci

Obě křídla domu se zřetelně odlišují různými materiály a barvou fasády,...

Lubor s Helenou se po prozkoumání cen bytů a starších domů v Praze a okolí rozhodli, že bude nejlepší postavit si...

Další z rubriky

Představy mladých o bydlení: záclony nemusí, zato obchod v domě ano

Takto si představují mladí ideální bydlení: záclony nejsou potřeba, kolo jako...

Za našich mladých let tohle nebývalo! Tak tuto větu lze slyšet často. Je pravdivá, zejména generace takzvaných...

V hlubokých lesích se skrývá krásný dům. Slibuje úžasné ticho a klid

Stromový dům stojí v anglickém Devonu. Black Wolf Treehouse je elegantním...

Stromový dům stojí v anglickém Devonu. Black Wolf Treehouse je elegantním místem pro ty, kteří touží po klidu na...

Toužili po domku ve větvích. Teď mají unikát, který se všemu vymyká

Organické tvary okolní přírody trumfla čistá geometrie.

Snili o bydlení na stromě, kde by v zelené koruně poslouchali šumění listů. Oslovili architekty z kanceláře Malan...Najdete na iDNES.cz