Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rezidence Bertramka: bydlete jako Mozart

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00
Rezidenční projekt v atraktivní lokalitě Bertramky je navržen tak, aby přirozeně zapadl do místní zástavby, nenarušil její dosavadní ráz a přitom vytvořil bydlení pro klienty s potřebami a vkusem 21. století.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rezidence Bertramka | foto: Akro Real

Bytový dům leží na ploše 1 150 metrů čtverečních v nadmořské výšce 300 metrů, což budoucím majitelům umožní plně si vychutnat výhled přes původní viniční stráně, dnes Husovy sady, na Strahov.

Rezidence Bertramka nabízí 11 bytových jednotek v dispozicích od 2+kk do 5+kk, s plochou 67 až 219 metrů čtverečních, z toho tři byty se zahradou, jednu nebytovou jednotku, 19 parkovacích stání v suterénu objektu, dvě samostatné garáže o dvou parkovacích místech a dvě venkovní parkovací stání.

V nabídce je i prostorný penthouse v nejvyšším podlaží domu o rozloze 219 metrů čtverečních se střešní terasou o výměře 182 metrů čtverečních. Byt se prezentuje třemi koupelnami, saunou a zajímavým dispozičním řešením s výhledem do všech čtyř světových stran.

Barevné provedení domu vychází z obložení šedými cembonitovými deskami v kombinaci s probarvenou omítkou, velkoplošnými okenními sestavami v hliníkových rámech opatřených venkovními žaluziemi a se skleněnými balustrádami kolem teras.

Bytový dům je projektován s jedním vertikálním komunikačním jádrem, tvořeným dvouramenným schodištěm a výtahem, s maximálně třemi byty na podlaží. Vjezd osobních automobilů do prostoru garáží ve 2.PP je po rampě navazující v severozápadním rohu pozemku na novou komunikaci v ulici Na Věnečku.

Rezidence Bertramka

Lokalita
Rezidence Bertramka se nachází v ulici Na Věnečku v městské části Praha 5 - Smíchov na pozemcích, které jsou součástí památkově chráněného území. Tato pražská čtvrť prošla v posledních letech výraznou změnou, vzniklo zde několik administrativně obchodních a kulturních center.

Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost v podobě řady obchodů, restaurací, kaváren, lékáren, polikliniky, mateřských a základních škol.

V minulosti, za hranicemi tehdejšího centra Prahy, vznikaly na pražském předměstí v místě vinic, polí a hájků předměstské vily, usedlosti a dvory. Poté se Bertramka proměnila v oblast honosných sídel, která dýchá ojedinělým geniem loci.

Přidaná hodnota lokality spočívá především v její historii a spojení se slavným hudebním skladatelem Wolfgangem Amadeem Mozartem, který zde v 18. století pobýval a komponoval ve Vile Bertramka (dnes pojmenované po skladateli a svých slavných majitelích Památník W. A. Mozarta a manželů Duškových).

Rezidence Bertramka

Dopravní spojení
Oblast nabízí svým budoucím majitelům výbornou dopravní dostupnost do centra. V blízkosti se nachází řada tramvajových a autobusových linek, Smíchovské vlakové nádraží a stanice metra "B" Anděl.

Další nespornou výhodou je blízkost hlavních dopravních tepen - ulice Plzeňské a Bělohorské, které Vás rychle vyvedou z kosmopolitní metropole směrem na letiště Ruzyně, Plzeň a Karlovy Vary. Avšak zasazení bytového domu vysoko nad frekventovanou dopravu zajistí rezidentům dostatečnou intimitu bydlení.

Standardní vybavení
Vysoce nadstandardní vybavení interiérů jednotlivých bytových jednotek je do posledního detailu sladěno s celkovým architektonickým rázem Rezidence Bertramka.
Zajímavostí projektu je rozlišení a pojmenování jednotlivých podlaží dle použitých typů dřeva v interiérech.

Tak například vzniká specifické označení "Jasanové rezidenční podlaží", které tvoří kvalitní třívrstvé podlahy Kährs z jasanového dřeva, vnitřní dveře KTC Interier a vstupní dveře NEXT ve stejném barevném provedení. Dále zde naleznete ořechové, dubové či třešňové rezidenční podlaží.

Rezidence Bertramka

Nedílnou součástí standardního vybavení jsou italské dlažby, moderní zařizovací předměty LAUFEN s armaturami AXOR, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, zabezpečovací systém, digitální barevný videotelefon s elektronickým vrátným, klimatizace etc. terasy a balkony jsou provedeny v kombinaci skleněných balustrád s nerezovým madlem a rošty z tropického dřeva.

Vytápění objektu je realizováno centrálním plynovým kotlem s equitermní regulací. Byty jsou vybaveny datovým rozvodem napojeným na anténu pro WIFI příjem, dále je zde SAT a TV anténa pro digitální příjem.

Termín dokončení
Předpokládaný termín dokončení je stanoven na podzim roku 2010.

Lokalita: Na Věnečku, Praha 5 - Smíchov
Počet bytů: 11
Počet sklepů: 11
Počet garážových stání: 19
Počet dvougaráží: 2
Počet venkovních stání: 2
Nejmenší byt: 67 m2
Největší byt: 219 m2
Nebytový prostor: 25,5 m2
Výměry zahrad: od 53 do 108 m2             
Termín zahájení výstavby: podzim 2008 
Termín dokončení výstavby: podzim 2010
Cena bytů: od 11,7 mil. Kč  včetně DPH


Více informací naleznete na adrese www.rezidencebertramka.cz
Nejčtenější

Pětičlenná rodina si postavila za Prahou skvělý dům za 2 miliony korun

Rodině se v domě bydlí skvěle, je pro ně ideálně velký.

Manželé s třemi dětmi si koupili na východ od Prahy pozemek o rozloze 1 000 metrů čtverečních a postavili na něm...

V září zbourali chatu a v březnu se stěhovali do dobře promyšleného domu

Dům byl dodán na klíč jako celek. Jedinou subdodávkou majitelů byla kuchyně.

Jednoduchý návrh a dobrá lokalita nedaleko Prahy společně stvořily příjemnou dřevostavbu. Dům pojme rodinné oslavy o...Jana se zbavila staré ložnice. Nová ve stylu art deco vyšla na 80 tisíc

Majitelka dodala do proměny novou postel, kterou si již dříve pořídila.

V tomto dílu pořadu o bydlení uvidíte přeměnu ložnice ve stylu art deco a rytmu charlestonu. Návrhář Petr Šlejmar...

Byt 2+kk září i díky architektce barvami. Veselé bydlení pro mladý pár

Partneři si přáli světlý interiér. Architektka zvolila pastelovou modrou, která...

Na víkend se většinou mizí z města do přírody. Kateřina s partnerem Petrem to mají naopak. Dvakrát v měsíci vyrážejí...

Několik let opravovali dům z 15. století, dnes je v něm i galerie

Odpočinkový kout obývacího pokoje pod křížovou klenbou je zařízen dvěma...

Na pohled nenápadný rohový domek v samotném srdci Tábora překvapí, jak je uvnitř prostorný a jak neobyčejně příjemné a...Další z rubriky

Dům, kde se neřešily náklady, ale pouze horko a soukromí majitelů

Kamenný obklad a uzavřená fasáda činí z domu na rohové parcele pevnost, do níž...

Vnitřní prostor maximálně otevřený do zahrady je hlavní mantra současného moderního bydlení. Představujeme vám dům,...

Stodola, kde si muži plní své touhy aneb Továrna na splněné sny

Stodolu postavili roku 1887 z lámaného kamene, který se těžil v nedalekém lomu....

Zajímavě zrekonstruovanou stodolu na Českobudějovicku pojednal majitel velmi originálním způsobem. Vznikl tak...

Pod Tatrami vzniká ekologická vesnice, lidé budou žít i v domech z hlíny

Ukázka malé ekologické dřevěné stavby v Krásných Sadech, která ještě čeká na...

Unikátní projekt ožívá v podhůří slovenských Tater. Na zhruba stohektarovém pozemku vyroste šedesátka rodinných domů ze...Najdete na iDNES.cz