Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

kina v úterý

aktualizováno 
EVROPA:

Životní zkouška.
EVROPA:

Životní zkouška. Amerického inženýra Bowmana se v Latinské Americe zmocní únosci a požadují výkupné tří milionů dolarů. Ovšem podnik, pro který pracoval, se ocitl na pokraji bankrotu a neplatil pojistku proti únosům. Šéf firmy ani ambasáda nehodlají hnout prstem, proto se jeho žena Alice obrátí na experta přes únosy Thorna. Ten zorganizuje záchrannou akci, která může skončit bleskovým vítězstvím i naprostou katastrofou. (17.30, 20.00) MÍR:

60 sekund. Randall býval nejschopnějším zlodějem aut ve Státech. Teď už nějaký čas seká dobrotu, když se však jeho mladší bratr zaplete s gangsterem a neopatrností ho připraví o desítky kradených luxusních aut, musí se opět vrátit k původnímu řemeslu. Pokud nemá bráška zemřít, musí obstarat padesát drahých automobilů. (18.00) OKO:

Trosečník. Někdy je dobré ztroskotat, aby člověk objevil sám sebe. Ambiciózním mužům, jejichž život visí na drátku zvaném diář, může totální izolace přijít k duhu. Tom Hanks se stává proti své vůli Robinsonem a na konci světa nachází novou cestu. (17.30, 20.00)

Kadaň

HVĚZDA:

Charlieho andílci. Šéf nadnárodní společnosti byl unesen. Úkolem trojice špičkových sexy agentek z detektivní agentury pana Charlieho je zjistit, kdo je únoscem a o co mu jde. Dívky elegantně ovládají asijská bojová umění, ruční i těžké palné zbraně a nejvyspělejší špionážní techniku. Akční komedie je remake stejnojmenného TV seriálu ze 70. let. (20.00)

Klášterec nad Ohří

SVĚT:

Klub sráčů. Teenageři Kevin a Perry vyrážejí na prázdniny na Ibizu, ostrov zaslíbený krásným dívkám a tanečním rytmům, aby přišli o panictví a stali se super DJ´s. Chlapci se na pláži seznámí s kočkami Candice a Gemmu, které vypadají nadmíru přístupně. Navíc potkají DJe Bulva Paula, který si poslechne jejich mixy. Zdá se, že vše se vyvíjí podle plánu, ale tak jednoduché to nebude. (17.30, 20.00)

Litoměřice

MÁJ:

Purpurové řeky. Obyvatele ospalého městečka v alpském údolí vytrhne z klidu nález bestiálně zohaveného mužského těla. Brzy se v ledovcové jeskyni najde tělo další umučené oběti a po třetí vraždě začíná být zřejmé, že zločiny spojuje událost z minulosti - nitky podezření se sbíhají k místní univerzitě, která silně ovlivňuje život lidí v izolovaném údolí. (17.00),

Divoké mušle. Film zobrazuje život kamarádů na ostrově u pobřeží Holandska. Divoký, ale citlivý Leen pracuje v doku u otčíma. Sní o lepší existenci, ale není schopen odloučit se od přátel ani od ostrova, jehož scenérii má rád. Jeho přátelé umí každodenní realitě čelit mnohem lépe. Daan je třeba vyrovnaný, spokojený rybář, který volný čas tráví na motorce, hraním v rockové kapele a experimentováním s halucinogenními mušlemi. (20.00)

Litvínov

CITADELA:

Z pekla štěstí 2. Honza se stal králem, Markétka královnou a aby toho štěstí nebylo na zámku málo, korunované rodince se narodil syn. Idylka ale netrvá dlouho. Na scéně se objevují zlí hrdinové prvního dílu i nepřátelé noví a Honzovi nezbývá než doufat, že bude mít znovu z pekla štěstí. (17.00)

Louny

SVĚT:

Ženich na útěku. Jimmie je dosud svobodný, jeho přátelé se však jeden po druhém žení. Když Jimova dívka chytí na jedné ze svateb nevěstinu kytici, vidí v tom znamení i pro sebe. Jenže Jimmie je v milostných vztazích neobratný a zvrzá co může. (17.30, 20.00)

Most

KOSMOS - MAXI:

Hannibal. První z obětí psychopatického doktora Hannibala Lectera touží po pomstě. Zohavený multimilionář Mason Verger, kterého dr. Lecter před lety donutil uříznout si střepem obličej a nakrmit jím psy, vypisuje vysokou odměnu pro toho, kdo vypátrá Hannibalův úkryt. (17.30, 20.00)

KOSMOS - MIDI:

Ponorka U-571. Druhá světová válka, rok 1941. Spojenecké síly objevily německou ponorku, která byla poničena útokem. Poslání Američanů je vniknout do plavidla a najít dešifrovací přístroj Enigma, který zjistí polohu nepřátelských ponorek bez rizika prozrazení. Jenže akce neprobíhá hladce a Američané musí čelit protiúderu. (17.00, 19.30) KOSMOS - MINI:

Z pekla štěstí 2. Honza je králem, Markétka královnou a aby štěstí nebylo na zámku málo, korunované rodince se narodil syn. Idylka ale netrvá dlouho. Na scéně se objevují zlí hrdinové prvního dílu i nepřátelé noví a Honzovi nezbývá než doufat, že bude mít znovu z pekla štěstí. (16.30, 18.30)

Teplice

KVĚTEN:

Po čem ženy touží. Nick je arogantní kariérista a ženy jsou pro něj pouhé snadno pochopitelné loutky. Jednoho dne ho zasáhne elektrický proud a umožní mu slyšet, co si ženy myslí. Zpočátku je zděšen, ale brzy jej začne vzrušovat schopnost poznat vše, co je ukryto v ženském mozku. (17.30, 20.00),

Zamilovaný profesor 2. Profesor Sherman Klump se bude ženit. Druhý díl bláznivé komedie se nese v duchu svého předchůdce. Hlavním trhákem je Eddie Murphy, který ztvárnil hned osm rolí. (17.30, 20.00) LÍPA:

Svatby podle Mary. Mary je nejlepší svatební agentkou v San Franciscu, na vlastní milostný život jí ale čas nezbývá. Právě když připravuje svatbu magnátky Fren Donolly, zachrání ji pohledný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním prožije krásný večer a začne věřit v lásku. Její probuzené city ale zmrazí zjištění, že právě Steve je budoucí ženich Fran Donolly. (17.30, 20.00)

Ústí nad Labem

BIOGRAF U LIBUŠKY:

Cabriolet. Tobiáš je popelář. Žije mezi odpadkovými koši a skládkou, kde jednoho dne najde Pavlu, křehké zlatovlasé stvoření s podřezanými žílami a v bezvědomí. Vzplane mezi nimi živelná láska. Za nějaký čas Pavla v nočním klubu zkolabuje a lékař Tobiášovi řekne o její nevyléčitelné nemoci a neodvratnosti smrti. Tobiáš shání peníze na operaci pomocí dobročinných koncertů. Snaha je bohužel marná a nepomůže ani podvod. A v této situaci najdou oba mladí lidé něco velmi důležitého. (20.00) CORSO:

Na pokraji slávy. Patnáctiletý William je muzikou oslněn, začne o ní psát do školních časopisů a zhlížet se v kritikovi Lesteru Bangsovi. Když mu Lester zadá první reportáž pro časopis Rolling Stone, vyjede William na turné s kapelou Stillwater. V zákulisí showbyznysu ovšem zjišťuje, že vše je jinak, než si to jako fanoušek představoval. (17.30, 20.00) HRANIČÁŘ:

Tmavomodrý svět. Příběh českých pilotů, kteří během druhé světové války bojovali nad Anglií proti Hitlerovi, aby je pak komunisté v "osvobozené" zemi namísto slavobránami provedli branami kriminálů a lágrů. (15.30, 17.30, 20.00)

KINO DOMU KULTURY:

The Plastic People of the Universe. Příběh legendární české undergroundové skupiny je příběhem nekonečného boje proti lidské zlobě, nenávisti a tuposti. O žádné české kapele nebylo napsáno tolik pomluv, lží a dezinformací, hany i chvály. Žádná z kapel se nedožila takové pozornosti komunistické moci. Po celé dlouhé období od roku ´68 do současnosti je tato kapela vnímána jako symbol svobody. Aktuálnost jejich příběhu však nekončí. Svoboda projevu je věc natolik křehká, že je třeba stále ji připomínat a stále o ni bojovat. (20.00)Nejčtenější

Horská chata v Orlických horách láká na všechny možné požitky

Těleso krbu nechala autorka interiéru vestavět do dřevěné stěny s úložným...

Postavit v horách chatu, která souzní s okolní přírodou i stavbami, není jednoduché. Zejména pokud má sloužit jak...

Milovaný dům za Prahou opustili. Postavili si lepší ve Slezsku

Dům je vzhledově téměř totožný s prvním, zděným domovem majitelů.

Aneta s Martinem neměli s bydlením problém. Žili se dvěma dětmi v pěkném zděném domě nedaleko Prahy, sousedé byli...Starý dům dvojice umělců pracně zrekonstruovala vlastními silami

Původnímu viničnímu domku se Martinovi s Danielou podařilo vrátit jeho bývalou...

Historie bývalého viničního domku, během let rozšiřovaného a přistavovaného, sahá daleko. Levé křídlo je prý staré...

V panelákovém bytě se stal z betonu hlavní prvek rekonstrukce

Sto let starému sofa dělá společnost pevný stolek, který jako jediný kus...

Jakub na sídlišti v Krči vyrůstal. S výjimkou krátké doby, kdy bydlel v centru Prahy, tu strávil celý život. Nejdřív o...

Katastrofy českých domácností. Co všechno dokážou naše zlaté ručičky

Stavební inspektoři při prohlídkách nemovitostí občas vidí neuvěřitelně...

Stavební inspektoři při prohlídkách nemovitostí občas vidí neuvěřitelně zfušovanou práci, nekvalitní provedení a někdy...

Další z rubriky

Sousedce vlhne zeď. Viníka našla v naší zahradě a vyhlásila nám válku

1

Sousedka má mokrou zeď u svého domu již roky. Chybu udělali první majitelé, kteří dům špatně postavili. Snažíme se jí...

Snila o vaně a posteli. Na 22 metrů čtverečních se vešlo mnohem víc

Kromě úložného schodiště je v hlavní zóně umístěn žebřík, který usnadňuje...

Získat kvalitní bydlení za rozumnou cenu není na Tchaj-wanu snadné. Mladé ženě se po dostudování začalo vše točit kolem...

Těšili se na chalupářskou idylu. Čekal je jen stres a boj o peníze

1

Andrea a Adam z Příbrami toužili po rekreačním domku v přírodě. Ten se jim sám nabídl při jedné cestě na Šumavu....Najdete na iDNES.cz