Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

kalendárium

aktualizováno 
-
22.-23. 2. HYDROTECH ČESKÉ BUDĚJOVICE - druhý ročník specializované výstavy spojený s odborným programem se koná v kongresovém centru Gerbera. Přes třicet firem nabídne například materiály pro rozvod vody, malé čističky odpadních vod nebo laboratorní techniku na zjišťování kvality vody. V úterý je výstava přístupná od 9 do 14 hodin, ve středu končí o hodinu později.

24.-26. 2. FOR ARCH ZNOJMO - na novém výstavišti Znojmo-Louka se uskuteční stavební veletrh, na němž se představí přibližně padesát firem. Na výstavě návštěvníci najdou stavební materiály, střešní krytiny, sanitární keramiku, podlahové krytiny, obklady a dlažby, ale i nábytek a bytové doplňky. Výstaviště je první dva dny otevřeno od 9 do 18 hodin, v sobotu se uzavře ve 13 hodin.

24.-26. 2. NEW DESIGN - židle, nábytek, svítidla, bytové doplňky, ale i koberce, podlahové krytiny a bytový textil nabídne mezinárodní výstava New Design spolu s přehlídkou Domexpo. Ta se koná v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti. Na veletrhu slíbílo účast na 140 firem. Stejně jako vloni bude výstavu doplňovat Salon českého a zahraničního designu, do kterého přihlásilo svá díla sedmnáct tvůrců. Výstaviště je otevřeno každý den od 10 do 18 hodin.

24.-26. 2. PRAGOLIGNA, OKNA - DVEŘE - SCHODY na pražském Výstavišti jsou připraveny ještě dva veletrhy zaměřené na zpracování dřeva. V Průmyslovém paláci, kde se výstavy konají, se představí více než dvě stovky firem. Pragoligna nabídne odborným firmám stroje a zařízení, laici si zde mohou prohlédnout nářadí na opracování dřeva. Na druhé výstavě budou ukazována dřevěná a plastová okna, různé typy schodišť, garážová vrata, vstupní i bytové dveře.

24.-27. 2. STAVITEL 2000 - ústředním tématem výstavy v Lysé nad Labem, které se zúčastní přes 130 firem, jsou stavby v roce 2000. Proto se tam budou prezentovat prodejci rodinných domů, ale také firmy nabízející přestavby bytových jader v panelových domech a rekonstrukce objektů. Chybět by neměly ani zdící materiály, střešní a podlahové krytiny nebo tepelné izolace. Mezi novinkami je plovoucí podlaha, která se pokládá bez lepení. Výstaviště je otevřeno od 9 do 18 hodin, v neděli veletrh končí o hodinu dříve.

24.-27. 2. ART * DESIGN * INTERIER - špičkový designový nábytek, svítidla a bytové doplňky uvidí návštěvníci prvního ročníku výstavy, která se koná v pražském Veletržním paláci. V rámci doprovodného programu je připravena Přehlídka českého designu. Na ní se představí přibližně osmdesát renomovaných i začínajících tvůrců (potrvá i po skončení veletrhu až do 19. 3.). Souběžně se koná i Přehlídka světového designu (do 10. 3.). Výstava je přístupná denně od 10 do 18, v neděli končí v 17 hodin.

Autor:Nejčtenější

Byt pro mladého muže, který nemá čas na uklízení a nesnáší dekorace

Chladnější dojem ze šedé kuchyňské linky či některých šedě natřených stěn...

Dvoupokojový byt v druhém bratislavském obvodu splňuje všechny praktické požadavky pracovně vytíženého majitele a díky...

Proměna bytu po odchodu synů: majitelku inspiroval klid islandské sopky

Atypický jídelní stůl (160×200 cm) je vyrobený z lamina podle autorského návrhu...

Vztah k tomuto bytu se zrodil už ve chvílích první prohlídky, kdy rodina zvažovala jeho koupi. A to přesto, že byt...Z uličního „trpaslíka“ vznikl moderní dům, který oživila žlutá barva

Okno ve štítové stěně sousedního objektu muselo být zachováno, proto nebylo...

Dům se špatnou dispozicí i špatným stavem konstrukcí a nedostatkem obytného prostoru či dvojgaráž na zahradě, kam se...

Nad řekou si postavili dům, který vypadá jako loď. Povodní se nebojí

Architekt Jiří Pilka navrhl stavbu na pilotách. Záměrně použil stylové prvky,...

Vysoký dům připomíná zaoceánskou loď, a není to náhoda. Manželé Klára a Radek Křížovi milují moře i svou řeku, na...

Lubor s Helenou si navrhli bungalov, sedlovou střechu nařídili úředníci

Obě křídla domu se zřetelně odlišují různými materiály a barvou fasády,...

Lubor s Helenou se po prozkoumání cen bytů a starších domů v Praze a okolí rozhodli, že bude nejlepší postavit si...

Další z rubriky

Lubor s Helenou si navrhli bungalov, sedlovou střechu nařídili úředníci

Obě křídla domu se zřetelně odlišují různými materiály a barvou fasády,...

Lubor s Helenou se po prozkoumání cen bytů a starších domů v Praze a okolí rozhodli, že bude nejlepší postavit si...

Vy plaťte, já developer nic nemusím. Koupě bytu vyžadovala pevné nervy

1

Manželům Ladě a Petrovi Broumovým se zalíbil byt v developerském projektu nedaleko Prahy. Vyhovoval jim svou rozlohou,...

V hlubokých lesích se skrývá krásný dům. Slibuje úžasné ticho a klid

Stromový dům stojí v anglickém Devonu. Black Wolf Treehouse je elegantním...

Stromový dům stojí v anglickém Devonu. Black Wolf Treehouse je elegantním místem pro ty, kteří touží po klidu na...Najdete na iDNES.cz