Diskuze

Uprostřed panelákového bytu mají oválné stěny s průhledy. Jsou nadšení

Nepoznáte, že jde o panelák. Parkety, spousta knih, oblé stěny a kruhové průhledy v nich. Spousta atypických, ale nikoli bezúčelných prvků. I tak může vypadat bydlení v běžném panelovém domě.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pokud je to byt pro zahraniční rodinu, která chce mít byt v Praze, když sem přijede na pár dní (což podle zadání vypadá), tak dobrý.

Asi jako apartmán někde v Krkonoších, kam se jezdí jednou za čas.

Na trvalé bydlení to evidentně není a ani být nemá.

0 0
možnosti

Kam zmizely veškeré úložné prostory a možnosti kam je umístit? Vždyť v původní dispozici jich bylo dost... Tohle nové je na efekt, na koukání, ale k bydlení leda pokud k bytu přináleží obrovský sklep a nebo mají majitelé ještě krom bytu chatu či chalupu.

1 1
možnosti

Pro někoho hezké, pro někoho ne, každý bude mít svůj názor a je to tak v pořádku. Akorát hned první věta v článku mi nějak nesedí. Pokud majitelé bytu NIKDY neuslyší souseda čurat a spláchnout, NIKDY neuslyší odněkud hudbu, hovor, zavírání dveří, televizi, výtah, vrtání, bouchání, neucítí cigarety a vaření a pokud otevřou dveře, budou venku na své zahradě, pak lze říci, že nepoznají, že jsou v paneláku. Jinak to prostě poznají a to je, na rozdíl od různých subjektivních hodnocení interiéru, naprosto objektivní. Poznají.....

4 0
možnosti

J22a41n 35S67t30a37r29ý

7. 3. 2016 22:35

Je to výborné řešení. Není třeba se bát, že bude za rohem číhat lupič :-P

3 0
možnosti

Byt "okresního hygienika"? Zase bílé sanatorium, ach jo!!!

4 2
možnosti

reakce autora Markéta zdebská 19.02.16 09:54

V naší práci se neřídíme konvencemi, ale ani snahou je bořit. Pracujeme co nejlépe v reakci na obecné požadavky našich klientů, tak aby celý návrh dával smysl. Někde se oproti původnímu stavu vracíme do klasických schemat - viz. RK 13 - k nahlédnutí také zde na AW, jinde je třeba přikročit k odlišným řešením, což se stalo u RK 14. Tam původní uspořádání, které konvencí snad ani nazval nelze, bylo zkrátka na nic. Člověk se musel proplazit do kuchyně (a do jednoho z pokojů) přes dvě úzké tmavé chodby obestavěné skříněmi do kuchyně, nebo tašky s nákupem vláčet z druhé strany obytným prostorem. Paradoxně nebylo kam rozumně dát jídelní stůl, zadní kout obytného prostoru byl tmavý, bez kontaktu s exteriérem, nebylo místo pro pračku, chybělo druhé WC. Stačí si ty dispozice projít, není třeba se hned děsit křivek, o ty nám nejde. Jsou pouhým výsledkem usilovné práce, spojnicí mezi požadavky, funkcí, smyslem, koncepcí a estetikou.

0 2
možnosti

Na první pohled docela pěkné ,ale já kdybych si chtěla koupit byt ,tak takový byt bych si nikdy nevybrala.

2 0
možnosti

Skvělé řešení pro jednou tak velký byt. Takhle je to jedna dlouhá chodba.

6 0
možnosti

Zmenšit už tak malou králíkárnu tak na to musí být už odvaha ;-D

5 0
možnosti

8-o Ok, když jim to vyhovuje, tak proč ne. Jen nechápu začátek článku: Nepoznáte, že jde o panelák. Přece, když chci, abych se necítil, že bydlém v paneláku, tak se z něj odstěhuji...

8 1
možnosti

Nu na druhou stranu, developeři prý v některých lokalitách nestačí stavět bytové domy. Nemám nic proti lidem, jež dávají přednost bytu před RD. Je to věcí každého, máme svobodnou volbu. Jen je škoda, že článek nenabízí dispoziční plánek bytu.

0 0
možnosti