Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Byty Bubeneč jsou zkolaudované. Zveme vás na den otevřených dveří

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Dovolujeme si vám představit kvalitně postavené bytové jednotky v novém skeletovém domě, který se nachází na Praze 6 - Bubenči, ul. Jednořadá, jen pár kroků od parku Stromovka. Dokončování interiérů i exteriérové práce nabízejí již jasnou představu o vzhledu svého budoucího domova. Zveme vás na den otevřených dveří ve dnech 9.12. a 10.12.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Byty Bubeneč, jak je nový dům prezentován na trhu, je charakterizován citlivým propojením tradiční rezidenční lokality s velmi kvalitně provedenou moderní architekturou. V pětipatrovém domě je celkem 64 bytů, z nichž horní a východní byty nabízí výjimečné pohledy na Pražský hrad, Trojský zámek, Stromovku nebo zříceninu Baba s údolím Vltavy.

Volné byty mají dispozice od 1+kk přes 3+kk až po prostorově nadstandardní mezonety, které jsou umístěné v nástavbě domu a k jednomu patří samostatný výtah a velké terasy. Odsud se nabízí ty nejlepší výhledy po okolí.

Naprostá většina ostatních bytů je vybavena buď balkonem, terasou či zimní zahradou. K vybraným bytům v přízemí patří předzahrádky. Samozřejmostí je odpovídající počet parkovacích stání před domem i v podzemních garážích a to jak pro majitele bytů, tak pro jejich návštěvy.

Byty Bubeneč
Byty Bubeneč

Developer tohoto projektu si zakládá na vysoce kvalitním provedení veškerých konstrukcí a tak jsou všechny byty rovnou vybaveny materiály představující vyšší nadstandard. Jako příklad uveďme perfektně izolovaná okna nebo pevnou plovoucí podlahu z anhydritu, která je dokonale rovná a odizolovaná od nosných konstrukcí domu.

Až na tuto vrstvu je pokládaná podlahová krytina a dosaženo tak zvýšeného komfortu, který spočívá v utlumení zvuku ze sousedních bytů. Jak už bylo řečeno, na projektu nyní probíhají poslední práce a tak si přijďte udělat reálnou představu o možnostech vašeho krásného bydlení v Bubenči.

Byty Bubeneč
Byty Bubeneč

Garantovaná cena bez navýšení DPH.

www.bytybubenec.cz

Dovolujeme si vám představit naše další dva developerské projekty.

Malé Číčovice

Pro ty z vás, kteří dávají přednost rustikálnímu prostředí před ruchem pulzující metropole, má naše společnost lákavou nabídku pozemků a na rodinné domy citlivě zasazených na okraji malebné středočeské vesnice v příjemné dojezdové vzdálenosti do Prahy.

Malé Číčovice
Malé Číčovice

Na základě požadavků místní samosprávy respektují všechny domy prvky typické pro okolostojící původní zástavbu, jako jsou sedlová střecha, tradiční materiály, přiměřený, dostatečně velký pozemek a konečný počet postavených domů (pouze 7), v jejichž bezprostřední blízkosti není podle schváleného územního plánu již možná žádná další výstavba.

Tyto vlastnosti tak uvítají všichni ti, kteří si pod pojmem bydlení na vesnici představují klid a soukromí a kteří zároveň netouží žít ve velkém anonymním příměstském satelitu.

Zájemci o bydlení v Číčovicích si mohou vybrat ze třech velikostí dvoupodlažních domů, jejichž architektonický návrh je koncipován tak, že může být dodatečně rozšířen podle měnících se požadavků jeho obyvatel. Celkový dojem je také umocněn použitím kvalitních stavebních materiálů, a to jak v exteriéru, tak i v rámci vnitřního vybavení jednotlivých rodinných domů.

Malé Číčovice
Malé Číčovice

Možnosti projížděk na kole nebo na koni a pěších vycházek po přírodním parku Okolí Okoře, jehož pomyslným středem vede údolí Zákolanského potoka na jedné straně a dobrá dostupnost do Prahy po R7 (10 minut autem na metro Zličín, 15 minut na metro Dejvická a 30 minut pravidelnou autobusovou linkou na stanici metra trasy A - Dejvická) na straně druhé, dělá z Malých Číčovic příjemné místo pro klidný život.

Pozemky v Lomnici u Sokolova

Projekt

Doprodej již jen zbývajících 13 pozemků o velikostech od 750 - 1796 m2 určených k individuální výstavbě rodinných domů s dokončenými a zkolaudovanými inženýrskými sítěmi (plyn, vodovodní řad, elektřina, dešťová a splašková kanalizace). Dokončena i přístupová asfaltová cesta včetně chodníků a veřejného osvětlení navazující na stávající komunikace v obci.

Developer tohoto projektu sází u všech realizovaných projektů především na kvalitu a proto i nově vybudovaná infrastruktura na pozemcích v Lomnici splňuje tyto kvalitativní nejvyšší nároky.

Lomnice u Sokolova
Lomnice u Sokolova

Lokalita

Obec Lomnice u Sokolova leží v podhůří Krušných hor v klidném prostředí plném zeleně. Při cestách do okresního města lze využít autobusovou linku MHD, díky které se do města dostanete za méně než 15 minut. Jízda autem trvá do Sokolova 7 minut a do Karlových Varů je to autem po novém obchvatu města Sokolova 15 minut.

V současné době je obec rozdělena na dvě části - Lomnice a Týn. Část obce Lomnice leží v nadmořské výšce 443 m a část obce Týn v nadmořské výšce 462 m. Celková rozloha obce je 13 km2. Bydlí zde v současnosti asi 1200 obyvatel, kteří se vedle upevňování významu venkova aktivně účastní na rozvoji svého domova, rozmanitosti a pestrosti uskutečňovaných programů obnovy vesnic.

Nachází se tu veškerá občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, ordinace praktického lékaře a obecní knihovna. V obci je dále několik obchodů, dvě restaurace a další služby. Další vybavenost poskytuje město Sokolov - za zmínku stojí hlavně nemocnice a specializované lékařské služby, úřady, sportovní a kulturní instituce. Samotná obec Lomnice žije bohatým kulturním a sportovním životem.

Lomnice u Sokolova
Lomnice u Sokolova

Řada sportovních a zájmových klubů nabízí širokou nabídku příležitostí jak pro dospělé, tak i pro děti. Víceúčelové hřiště, dětské hřiště navazující na klidovou zónu s parkovou úpravou. Ostatní sportoviště se nachází v blízkém okolí, například krytý plavecký bazén se saunou a vířivou lázní je v blízkosti centra města

Sokolova, pro vyznavače golfu je k dispozici 18jamkové hřiště v rámci rozsáhlého sportovně rekreačního areálu poblíž jezera Michal na jih od centra Sokolova. Zejména v zimním období je příjemná snadná dostupnost horského rekreačního střediska Bublava s několika vleky a sjezdovými tratěmi různých obtížností.

V okolí střediska jsou i běžecké tratě a v letním období nabízí terény pro cykloturistiku. Náměstí v Lomnici prošlo v posledních letech celkovou rekonstrukcí, stejně tak jako řada dalších domů a budov. Obecní úřad pokračuje i v další bytové výstavbě, probíhá rekonstrukce vodovodu a plánuje i další akce pro zkrášlení vzhledu obce.

V roce 2008 bylo toto dlouhodobé úsilí obecního zastupitelstva oceněno titulem Vesnice roku krajského kola Karlovarského kraje. Pokračuje i rekultivace okolí obce na bývalých důlních výsypkách, u kterých je plánováno rekreační využití.

EVROPA realitní kancelář posiluje pozice na pražském realitním trhu

Další pobočka realitní kanceláře EVROPA se přiblížila svým klientů, nyní v lokalitě Prahy 5 - Smíchova. A o skvělém začátku svědčí zejména velký zájem ze strany nových klientů, kteří se na kancelář obracejí se spoustou žádostí o nové bydlení právě v této, nyní velice žádané, lokalitě. Přesto, že umístění pobočky vyhovuje ponejvíce obyvatelům městských částí Smíchov, Malá Strana, Břevnov, Motol, Košíře, Radlice, Jinonice, Stodůlky, Řepy a dalších přilehlých oblasti, nově budovaná nabídka kanceláře obsahujeme již řadu nemovitostí i z lokalit přesahující Prahu 5 i Prahu Západ. Za zmínku jistě stojí i nové developerské projekty jako jsou Byty Bubeneč, Výstavba Malé Číčovice. Všechny tyto a další nemovitosti Vám přímo na místě představí tým vyškolených profesionálních makléřů. O aktuální nabídce pobočky se neváhejte přesvědčit na internetové adrese www.rkevropa.cz/praha5.

EVROPA realitní kancelář Praha 5 poskytuje svým zákazníkům komplexní služby při prodeji a pronájmu všech typů nemovitostí. Důraz je kladen na kvalitu, nikoliv kvantitu služeb - individuální servis pro každého zájemce je tak naprostou samozřejmostí. RK EVROPA například nabízí ZDARMA vše počínaje tržním odhadem nemovitosti, zpracování podrobné dokumentace o nemovitosti, cenové poradenství, zařazení do profesionálně zpracovávané obsáhlé barevné inzerce, nastavení cíleného marketingu, přes právní služby, bezpečnou advokátní úschovu, řešení daňových otázek, znalecký posudek ZDARMA, až po samotný převod na katastru nemovitostí. Samozřejmostí je převod energií na nového majitele a předání nemovitosti makléřem.

Prostory nové pobočky na PRAZE 5 se nachází v samém centru Smíchova, a to na adrese Arbesovo náměstí 25715000 Praha 5. EVROPA realitní kancelář je zde otevřena každý pracovní den od 8.00 do 18.00 hodin. Kontaktní telefon do pobočky je 220 990 111.

Neváhejte se obrátit na profesionály, přesvědčíme vás o nejkvalitnějších službách v oblasti realit.

Nejčtenější

Z vily je výhled na Jaderské moře a centrum Splitu.
Středomořská kamenná vila z 30. let v centru Splitu je na prodej

Vilu Mediterraneo si v roce 1935 v centru Splitu postavil zámožný obchodník s vínem z italského Terstu. Tradiční dalmáckou kamennou stavbu nyní vlastní...  celý článek

Malý pařížský byt proměnila Carla Lopezová a Margaux Meza z pařížského...
Proměna za milion korun. Z nemožné špeluňky je bydlení k nakousnutí

Mladý pár si v Paříži koupil byt velký 36 metrů čtverečních, do kterého dvacet let nikdo neinvestoval. Zanedbanou špeluňku si vzaly do parády dvě...  celý článek

V dobře fungující kuchyni je třeba mít vše příhodně po ruce, bez dlouhého...
Kuchyňské spotřebiče s vychytávkami, které majitelům usnadňují práci

Zatímco řadu let se výrobci kuchyňských spotřebičů snažili zejména snížit jejich spotřebu energie či vody, dnes už řeší například i vychytávky s ergonomií a...  celý článek

Povědomí o domech ze dřeva už dvanáct let rozšiřuje výstava Salon dřevostaveb a...
Jedenáct nejlepších dřevostaveb. Podívejte se, jak se staví v Česku

Povědomí o domech ze dřeva už dvanáct let rozšiřuje výstava Salon dřevostaveb a její katalog Ročenka dřevostaveb. Inspirujete se výběrem jedenácti nejlepších...  celý článek

Pohovku pořídila Kateřina za tři sta korun. Ovšem doprava ji stála šest set.
Bydlí ve staré sýpce, která sloužila už jen jako sklad. Je tu šťastná

Tomu, že v opuštěné barokní sýpce straší, se výtvarnice Kateřina Němcová jen pousmála. Třípodlažní stavba ji na první pohled okouzlila. Její rekonstrukcí...  celý článek

Další z rubriky

Absurdně provedená elektro kabeláž od fotovoltaické elektrárny na rodinném domě.
Katastrofy českých domácností V. Co všechno dokážou zlaté ručičky

Stavební inspektoři při prohlídkách nemovitostí občas vidí neuvěřitelně zfušovanou práci, nekvalitní provedení a někdy i legrační řešení. Již popáté jsme...  celý článek

Dům se 150 m2 podlahové plochy je koncipován pro stálé bydlení, zatím jej však...
Roubenka z 21. století na Vysočině. Majitelé mají klid a skvělé klima

Roubenka na jihovýchodním okraji Vysočiny měla být původně tradiční, ale ještě předtím to měl být srub. Nakonec tu stojí ukázková masivní dřevostavba s mnoha...  celý článek

Čína postaví v jedné ze svých nejvíce znečištěných provincií zahradní město. Na...
Nejznečištěnější oblast Číny se promění v zahradní zónu s modrou oblohou

Čína postaví v jedné ze svých nejvíce znečištěných provincií zahradní město. To se stane součástí nové plánované zóny Siung-an. Veškerá infrastruktura včetně...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.